Tobis Leather - Lietuviški, rankomis kuriami gaminiai iš odos

Palaikome lėtos mados idėją ir stengiamės, kad mūsų kuriami gaminiai būtų kuo patogesni,  universalūs ir patvarūs, taip leidžiant Jums jais džiaugtis ne vienerius metus.  Orientuojamės į žmones vertinančius minimalizmą ir funkcionalumą, bet ieškančių išskirtinių  detalių.

Visi mūsų gaminiai yra siuvami rankomis, taip užtikrinant kiekvieno dygsnio stiprumą ir visos siūlės tvirtumą. Savo rankiniu gamyboje naudojame kietmedį (ąžuolą, klevą arba uosį), kurį patys apdorojame ir deginame, taip suteikdami norimo tamsumo atspalvį - nuo visiškai juodos iki lengvai degintos, išryškinant tik medžio tekstūrą. Vienas maloniausių dalykų dirbant su oda yra matyti kaip natūrali oda kinta ir nuo nešiojimo bei kontakto su rankomis atsiranda specifinis "apsitrynimas" ir patamsėjimas (vadinamasis patina) kuris suteikia gaminiui išskirtinio unikalumo.

Dirbam tik natūralia oda, kuri yra antrinė mėsos pramonės žaliava. Gamyboje nenaudojame kailių, roplių ar egzotinių gyvūnų odos.

Šiuo metu galite įsigyti rankinių pagamintų iš odos ir medžio, minimalistinių piniginių, vienetinių raktų pakabukų su  morzės kodo užrašais ir daug kitų unikalių aksesuarų.

Juodas rankų darbo delninukas-rankinė
Juodas rankų darbo delninukas-rankinė
Mėlynas rankinukas pagamintas Lietuvoje
Mėlynas rankinukas pagamintas Lietuvoje

Natūrali oda, medis ir rankų darbas - suteikia mūsų gaminiams išskirtinumą ir ilgaamžiškumą.

Natūrali oda  ir originalios sagtys
Natūrali oda  ir originalios sagtys
Rankų darbo odinė rankinė
Rankų darbo odinė rankinė